Pronájem lodí

Firemní akce na lodi

Firemní akce

Firemní večírek na lodi představuje atraktivní alternativu k tradičnímu večírku v restauraci. Na lodi Vás čeká nejen stylové prostředí, ale také veškerý komfort, naprosté soukromí, bohatý catering na přání a milý personál.

Zobrazit detail

Soukromé akce na lodi

Soukromé akce

Naše lodě se mohou stát skvělým prostředím pro jakoukoli Vaši soukromou akci. Připravíme Vám zde vřelou rodinnou oslavu, honosnou svatbu a svatební hostinu, stejně jako oslavu významného jubilea nebo dětskou party.

Zobrazit detail

Catering na lodi

Catering

Perfektní catering je základem úspěchu každé firemní akce. Víme to, a proto je u nás na špičkové úrovni. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu občerstvení, jeho skvělý vzhled a prvotřídní způsob servírování.

Zobrazit detail

Vánoční večírek na lodi

Vánoční večírek

Představte si atmosféru tradičních českých Vánoc uprostřed zimní historické Prahy na plující lodi. Tak takový může být Váš firemní vánoční večírek. Ať už se rozhodnete pro atmosféru tradičních českých Vánoc nebo pro naprosto nekonvenční pojetí, vše připravíme k Vaší naprosté spokojenosti.

Zobrazit detail

Teambuilding na lodi

Teambuilding

Potřebujete podpořit týmového ducha ve Vaší společnosti nebo odměnit své zaměstnance za skvěle odvedenou práci? Paluba lodi je výborným místem pro uspořádání firemního teambuildingu. Společný zážitek v příjemném prostředí s výhledem na nejkrásnější pražská zákoutí posílí Váš tým.

Zobrazit detail

Konference na lodi

Konference

Hledáte vhodné, ale neotřelé místo pro Vaši konferenci? Pozvěte Vaše hosty na výletní loď a vše ostatní nechte na nás. Vaši hosté se ocitnout v jiném, velmi příjemném prostředí, které je naladí a vytvoří na Vaší akci automaticky přátelskou pracovní atmosféru.

Zobrazit detail

Svatba na lodi

Svatby

Přejete si, aby Váš velký den byl opravdu velkolepý? Hledáte originální místo, kde Vás nikdo nebude rušit a přitom budete obklopeni architektonickými skvosty staré Prahy? Své ano si můžete říci na některé z našich luxusních lodí nebo parníků.

Zobrazit detail

Privátní plavby na mahagonových lodích

Privátní plavby na mahagonových lodích

Exkluzivní plavby na malých mahagonových loďkách s kapitánem nabízejí naprosté soukromí, možnost určit si trasu i výklad o památkách Prahy.

Zobrazit detail

Poslední novinky