Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení vlády České republiky ze dne 14.3. 2020, jsme nuceni až do odvolání zrušit všechny naše plavby. Pro informace týkající se plavby, kterou máte již zakoupenou, nás prosím kontaktujte na info@pragueboats.cz. Současnou situaci ohledně šířícího se koronaviru bereme velmi vážně a řídíme se všemi nařízeními českých úřadů. Omlouváme se za komplikace.

PLAVEBNÍ ŘÁD


Křišťálová večeře


Firemní akce


O PRAGUE BOATS

Prague Boats je jediná lodní společnost v Praze, která provozuje nové, moderní a ekologické lodě. Společnost funguje již více než 25 let.

Naše flotila je nejmodernější v Praze a ekologická. Najdete v ní nejen luxusní a zcela nově postavené lodě, ale i plavidla na solární či hybridní pohon. Všechny jsou v perfektním technickém stavu.

Jsme hrdí nejen na naši flotilu, ale také na šíři, pestrost a kvalitu služeb, které poskytujeme. Na našich lodích se po celý rok konají firemní akce či konference, odehrávají se soukromé oslavy a svatby. Pořádáme též pravidelné plavby historickým centrem Prahy, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, a mnoho dalšího.

Máme příjemný a profesionální personál, špičkový catering a umíme připravit spoustu zajímavých zážitků.

foto

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied