Žluté lázně | Prague-Boats.cz

Žluté lázně

Pražské Žluté lázně představují přírodní multifunkční sportovní areál, který využívá přírodní lokalitu při pravém břehu Vltavy v oblasti Podolského nábřeží ještě před Veslařským ostrovem. Na ploše 3,5 ha se nachází různá sportoviště pro všechny věkové skupiny a různé typy restaurací a barů.

Děti zde najdou zábavu na jednom z největších pražských dětských hřišť. Mají zde k dispozici i bazének a brouzdaliště. V létě tu probíhají různé programy pro děti, divadélka, dílničky, ale i příměstské dětské tábory.

Dospělí návštěvníci si ve Žlutých lázních mohou zahrát mnoho sportů, jako je fotbal v kleci, pétanque, beach volejbal, stolní tenis, nohejbal, ale třeba i venkovní šachy nebo si vyzkoušet tzv. indoboard a slackline.

V teplých letních měsících se nabízí koupání ve Vltavě a je možné si půjčit i loď nebo šlapadlo. Jsou zde k zapůjčení itaké in-line brusle nebo koloběžky, které návštěvníci využijí na přilehlé cyklostezce.

Žluté lázně, stejně jako mnoho dalších oblastí v blízkosti Vltavy, přestály ničivou povodeň v roce 2002, která je velmi poškodila. V roce 2005 tak prošly rozsáhlou rekonstrukcí a dnes fungují jako moderní sportovně-relaxační centrum.

Ke Žlutým lázním doplujete na palubě našich lodí a parníků. Stačí s námi vyplout třeba na velkou plavbu Prahouplavbu s obědem nebo plavbu s večeří.