Catering na Grand Bohemii na vysoké úrovni

Naši nejnovější a nejmodernější loď Grand Bohemia jsme Vám představili již v květnu tohoto roku. Od té doby má za sebou již mnoho plaveb a stala se vskutku oblíbeným místem pro firemní akce. Naši firemní zákazníci si pronajímají Grand Bohemii pro své večírky, obchodní setkání, prezentace a další aktivity.

Grand Bohemia je ideálním místem pro firemní akce z mnoha důvodů. Její moderní konstrukce nabízí skvělý výhled z lodní paluby, zároveň posuvná střecha nabízí okamžité otevření i zastřešení paluby dle přání zákazníka nebo počasí.

A především je to vysoká kvalita našich služeb, která činí Grand Bohemii žádanou. Najdete na ní catering na vysoké úrovni, který dodá každé akci ten správný šmak.

Jídlo nejen skvěle vypadá, ale také skvěle chutná. Připravují ho naši prvotřídní kuchaři z těch nejkvalitnějších surovin. Menu každé akce sestavujeme na přání zákazníka a s ohledem na charakter akce.

Pokud zvažujete, kde uspořádat právě Vaši firemní akci, možná Vás zaujmou fotografie překrásné výzdoby a skvělého jídla právě na Grand Bohemii, tentokrát v asijském duchu.

Catering na Grand Bohemii na vysoké úrovni

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied