Pronájem lodí

Firemní akce na lodi

Firemní akce

Firemní večírek na lodi představuje atraktivní alternativu k tradičnímu večírku v restauraci. Na lodi vás čeká nejen stylové prostředí, ale také veškerý komfort, naprosté soukromí, bohatý catering na přání a milý personál.

Privátní pronájmy malých lodí

Privátní pronájmy malých lodí

Pronajměte si jen pro sebe a svou společnost některou z našich malých luxusních lodí na ekologický pohon a vydejte se na soukromou plavbu plnou romantiky a krásných výhledů.

Soukromé akce na lodi

Soukromé akce

Naše lodě se mohou stát skvělým prostředím pro jakoukoli vaši soukromou akci. Připravíme vám zde vřelou rodinnou oslavu, honosnou svatbu a svatební hostinu, stejně jako oslavu významného jubilea nebo dětskou party.

Vánoční večírek na lodi

Vánoční večírek

Představte si atmosféru tradičních českých Vánoc uprostřed zimní historické Prahy na plující lodi. Tak takový může být váš firemní vánoční večírek. Ať už se rozhodnete pro atmosféru tradičních českých Vánoc nebo pro naprosto nekonvenční pojetí, vše připravíme k vaší naprosté spokojenosti.

Svatby na lodi

Svatby

Přejete si, aby váš velký den byl opravdu velkolepý? Hledáte originální místo, kde vás nikdo nebude rušit a přitom budete obklopeni architektonickými skvosty staré Prahy? Své ano si můžete říci na některé z našich luxusních lodí nebo parníků.

Firemní akce na lodi