Kontakt

Najdete nás na Dvořákově nábřeží hned u Čechova mostu a ústí Pařížské třídy. Zde si také můžete zakoupit jízdenky nebo vyzvednout Vaše rezervace.

Zde také najdete nově otevřené jediné bezbariérové molo v Praze - Bohemia Port.

Naše kancelář na nástupišti číslo 3 je otevřena denně od 9.00 do 22.00.

Jak se k nám dostanete

Prague Boats - Kontakt - Jak se k nám dostanete

Ze Staroměstského náměstí, které se nachází v centru historické Prahy, se k nám dostanete během chvilky.

Přístaviště našich lodí u Čechova mostu je vzdálené 5 minut pěší chůze krásnou Pařížskou ulicí, nákupní třídou plnou luxusních značek. Ulice Vás zavede přímo na Dvořákovo nábřeží, kde u ústí Čechova mostu najdete naše nástupní mola.

Prague Boats - Kontakt - Jak se k nám dostanete

Pokud k nám pojedete ze vzdálenějších částí Prahy, pak jednoznačně doporučujeme cestu metrem po trase linky A.

Vystoupíte na stanici Staroměstská a odtud buď půjdete zhruba 10 minut pěšky ulicí 17. listopadu nebo po Alšově a Dvořákově nábřeží. Také můžete jet tramvají č. 17 ze zastávky Staroměstská jednu stanici do zastávky Právnická fakulta. Odtud už jen dojdete na Dvořákovo nábřeží a vyhledáte naše nástupní mola u Čechova mostu.

Prague Boats - Kontakt - Jak se k nám dostanete

Pokud k nám pojedete tramvají, pak nasedněte na tramvaj č. 17, která Vás zaveze do zastávky Právnická fakulta. Tam vystoupíte a dojdete k řece na Dvořákovo nábřeží. Hned u Čechova mostu najdete naše nástupní mola.

Prague Boats - Kontakt - Jak se k nám dostanete

K nám do přístaviště k nástupním molům se dostanete také autobusem, linkou č. 207. Vystoupíte buď na zastávce Právnická fakulta a pěšky popojdete k nábřeží u Čechova mostu.

Nebo dojedete do zastávky Nemocnice Na Františku, kde vystoupíte a projdete se přímo po Dvořákově nábřeží až k Čechovu mostu.

Prague Boats - Kontakt - Jak se k nám dostanete

Cestu autem, pokud nemusíte, raději nevolte. V centru Prahy je rušno a také parkování vzhledem k parkovacím zónám není snadné.

Pokud přesto autem pojedete, pak můžete zaparkovat buď v garážích Rudolfinum nebo u Hotelu InterContinental Prague. Placené stání je možné také na zelených zónách, které se nachází na Dvořákově nábřeží, v ulici Na Rejdišti, Břehové nebo 17. listopadu. Parkování je zde možné až na 6 hodin.

Pravidelné plavby

Rezervace jednotlivců a skupin na pravidelných plavbách, cestovní kanceláře a agentury, průvodci.

+420 724 202 505
+420 605 700 007
info@pragueboats.cz

Akce

Soukromé a firemní akce. Svatby, rodinné oslavy a výročí, firemní večírky, MICE.

+420 730 523 002
events@pragueboats.cz