Firemní akce pro obchodní partnery 2014

V letošním roce přivítala flotila Prague Boats novou loď Grand Bohemia. A proto jsme si dovolili na ni a na loď Šumavu pozvat jako hosty své obchodní partnery a oslavit s nimi nejen první sezónu lodi Grand Bohemia, ale především jim poděkovat za úspěšnou a dlouhodobou spolupráci.

V průběhu vánočního večírku pro partnery vystoupily hudební produkce, které je běžně možné na našich lodích zaznamenat v rámci pravidelných plaveb a je možné si je objednat i pro soukromé akce. Těmito interprety jsou Pražský Dixieland, kapela Big Fun band a Dj Kuba.

Dále v průběhu celého večera běžela produkce zajímavých videí z uplynulé plavební sezóny a v závěru večírku proběhla tombola, jejíž výtěžek byl kompletně odkázaný na charitativní projekt Radost dětem. Mnohé potěšila i degustace vybraných karibských rumů.

Všechny naše partnery i zákazníky jistě potěší, že i do budoucna u nás najdou perfektní servis a pestrou nabídku plaveb. Kdykoli se s námi mohou vydat na krátkou hodinovou plavbu nebo delší dvouhodinovou historickým centrem Prahy. Dobře u nás poobědvat, prožít a vychutnat si romantickou večeři i v podobě gurmánského A la Carte menu na luxusní lodi Lužnice.

Naše lodě i parníky jsou kdykoli k dispozici pro soukromé a firemní akce.

Za Prague Boats Vám všem přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku!

 

Reportáž ČT24 z večírku. Prohlédnout si ji můžete zde.

 

Firemní akce pro obchodní partnery 2014

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied