Interiér Cecílie

Loď Cecílie patří k největším plavidlům nejen z naší flotily, které brázdí vodní hladinu řeky Vltavy. Její unikátnost spočívá především v nadstandardní kapacitě, umožňující pojmout najednou až 450 pasažérů.

I proto se Cecílie ideálně hodí k pořádání diskotékových a seznamovacích párty. V průběhu plavby je k dispozici bohatý výběr občerstvení z nabídky našeho šéfkuchaře a samozřejmě nechybí ani lodní bar, kde si jistě každý vybere svůj drink. Celou plavbou Vás bude provázet výběr taneční hudby a populárních melodií, které Vás dostanou do víru tance. Výbornou akustiku zaručuje kompletní ozvučení lodi, díky němuž budete stále uprostřed dění, ať se budete po lodi pohybovat kdekoli.

Oblibu lodě Cecílie zvyšuje i skutečnost, že během posledních osmnácti let prošla hned dvěma rozsáhlými rekonstrukcemi. Po kompletní renovaci z letošního roku se loď oblékla do honosného hávu s atraktivním designem, který ji řadí k nejvyhledávanějším plavidlům na Vltavě vůbec. Komfortu a pohodlí pro cestující dopomáhají i členité paluby, které umožňují přesouvat se mezi přední i zadní částí lodi. Kromě tradičních a pravidelných plaveb je Cecílie využívána i ke speciálním vyjížďkám, které je třeba s předstihem rezervovat.

 

Zážitek z jedinečné plavby na nové Cecílii doporučujeme zvláště:

  • zájemcům o nevšední vyjížďkovou párty
  • nadšeným tanečníkům toužícím po pohybu a šancích k seznámení
  • studentským kolektivům hledajícím místo nevšedního strávení společných chvil
  • účastníkům firemních večírků v netradičním prostředí a atmosféře
  • teambuildingovým školením s kreativní atmosférou
  • kolektivům sjíždějícím se na tematicky zaměřené akce
  • nezadaným dívkám i chlapcům, kteří zde mají šanci potkat svou osudovou lásku
  • všem těm, kteří mají rádi zábavu a plavbu po proudu i proti němu

 

Firemní akce na lodi Cecílie

Naši největší loď si můžete pronajmout i pro velkou firemní akci. Stačí nám sdělit Vaše představy a přání a my už vše zařídíme. Připravíme kompletní pohoštění, zajistíme technické zázemí i zábavný doprovodný program. Náš zkušený a příjemný personál Vám bude po celou dobu plavby ochotně k ruce.

 

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied