Letní plavby v plném proudu! | Prague-Boats.cz

Letní plavby v plném proudu!

Poslední dobou si v Praze užíváme tropické léto a kde jinde si lépe užít slunných dní než právě u vody? Vyberte si z pestré nabídky našich vyhlídkových a gastronomických plaveb a užijte si nevšední zážitek!

Žhavou novinkou letošního léta je kompletně ekologická plavba na nedávno představené lodi Bella Bohemia, která je kompletně poháněná elektrickou energií. Pokud toužíte po něčem opravdu nevšedním, vydejte se s námi na plavbu Čertovkou. Několikrát denně se tam s námi můžete vydat na malých ekologických lodích. Na tradičních plavbách Prahou, hodinové nebo Velké plavbě Prahou, vás neminou nejslavnější pražské památky historického centra. Hodinovou plavbu plujeme denně v čase od 10.00 do 21:00 a to každou hodinu, na Velkou plavbu Prahou, která vás vezme až za zdymadla k Vyšehradu se můžete těšit každý den v 15:00.

Letní večeři je nejlepší zpříjemnit si lahodným jídlem a hlavně zážitkem. Západ slunka nad Prahou a sklenka dobrého vína je něco, co by letnímu romantickému večeru nemělo chybět. Večeře na lodi, křišťálová večeře nebo luxusní plavba Sladká Praha budou tou pravou volbou! Potrpíte-li si spíše na obědy, zveme vás středu, pátek či o víkendu na oběd na moderní skleněné lodi. Vyplouváme ve 12:00.  V neposlední řadě zmíníme oblíbenou plavbu se sklenou prosecca, kterou si můžete užít od pátku do neděle v 16:00. Těšíme se na vás!