Na Vltavě to v létě žije! | Prague-Boats.cz

Na Vltavě to v létě žije!

Konečně jsme zpět v plném provozu a rozjíždíme to opravdu naplno! Ačkoliv nám počasí ještě někdy nepřeje, teplých dnů je přece jen většina a právě teď je ten nejlepší čas na to, trávit teplé dny venku - a nejlépe u vody. Co byste řekli na  vyhlídkovou nebo gastronomickou  plavbu po Vltavě?

Představte si skvělou večeři spolu se západem slunce nad Prahou a sklenkou dobrého vína mezi zšeřenými pražskými památkami za doprovodu živé hudby. Večeře na lodi, křišťálová večeře nebo luxusní plavba Sladká Praha budou zážitkem, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Objevte skrytá zákoutí Prahy na velmi oblíbené plavbě Čertovkou. Do slepého ramena Vltavy se s námi můžete vydat na malých ekologických lodích - plujeme několikrát denně. Ve středu, pátek či o víkendu vás rádi uvítáme na obědě na skleněné lodi, vyplouváme ve 12:00. 

Opravdovým hitem se stala hodinová plavba se sklenou prosecca, kterou si můžete užít od pátku do neděle v 16:00. Letošní novinkou, ze které jsme opravdu hodně nadšení, je ekologická plavba na elektrické lodi Bella Bohemia. V neposlední řadě můžete vyrazit na naše klasické plavby, například hodinovou plavbu, která vás vezme kolem nejznámějších památek historického centra. V čase od 10.00 do 21:00 ji plujeme denně každou hodinu.  Delší zážitek nabízí naše velká plavba Prahou, která vás vezme skrz zdymadlo až k Vyšehradu a zpět. Tu plujeme také každý den a to v 15:00.