Nová elektrická loď Marie d' Bohemia | Prague-Boats.cz

Nová elektrická loď Marie d' Bohemia

Nová elektrická loď Marie d' Bohemia

 

Ecology matters.  Toto motto nás provází již pár let a rozhodně není jen frází. Zbavili jsme se jednorázových plastů, sázíme stromy, díky našemu zelenému pontonu zlepšujeme městské mikroklima, uklízíme okolí Náplavky, na našich plavbách nabízíme vegetariánská i veganská jídla a abychom zamezili plýtvání, tak veškeré zbytky kompostujeme. 

Kromě toho také stále modernizujeme naší flotilu tak, aby byla k životnímu prostředí co nejšetrnější. Ekologická flotila Prague Boats se tedy v červenci letošního roku rozrostla o druhou zcela elektrickou loď.   

Loď dostala jméno Marie d´ Bohemia po svých ekologických předchůdkyních jimiž jsou Bella Bohemia, Grand Bohemia, Bohemia Rhapsody a Agnes de Bohemia

Horní otevřená paluba a maximálně prosklené stěny lodi z ní dělají perfektní loď pro vyhlídkové plavby. Kromě pravidelných okružních plaveb je však vhodná také pro soukromé pronájmy až pro 250 osob. 

Marie d' Bohemia jakožto i všechny naše ekologické lodě pochází z německé loděnice Bolle v Derbenu. Všechny spojuje nejen moderní design, ale také maximálně tichý provoz bez emisí. Podobně jako druhá nejmladší loď Bella Bohemia je zcela poháněná elektřinou, oproti ní má ale Marie dvojnásobnou kapacita baterie.

Na vyhlídkovou plavbu novou lodí Marie d' Bohemia lze vyrazit celoročně, je vybavena topením i klimatizací.