Nové plavby po Labi

Máme pro Vás novinku - plavby po Labi. Do našeho jízdního řádu pro rok 2014 jsme zařadili 5 nových plaveb, které poplujeme na česko-německé hranici, v místech, kde řeku Labe obklopuje nádherná příroda. Plavby Vás zavedou do překrásné přírody CHKO Labské pískovce a NP Českosaské Švýcarsko.

V rámci této nabídka můžete vybírat ze 3 celodenních výletů a 2 kratších:

Mezi kratší výlety jsme zařadili hodinovou plavbu z Děčína do Hřenska, kde si nejen prohlédnete Hřensko samotné, ale také se můžete odtud vydat na výlet k Pravčické bráně nebo na oblíbenou plavbu na pramici soutěskou Kamenice. Při 90minutové plavbě z Hřenska do Děčína můžete zase v cílovém městě navštívit Děčínský zámek, Děčínskou zoo nebo se vyšplhat po via ferratě na Pastýřskou stěnu.

Na celodenní výlet se s námi podíváte při plavbě do Drážďan, krásného historického města. Během plavby podáváme oběd i večeři a připravili jsme i degustaci vín na palubě lodi. K dispozici Vám bude i náš průvodce.

Mezi další celodenní výlety jsme zařadili také plavbu do Bad Schandau, lázeňského německého města, nebo plavbu do Königsteinu, historické německé pevnosti, dnes muzea.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied