Oslava 3. narozenin Muzea Karla Zemana se nesla v duchu Prahy filmové

Ve dnech 8. – 10. října oslavilo Muzeum Karla Zemana 3. narozeniny. Pro pozemšťany i měsíčňany byl připraven bohatý program plný překvapení. Vše bylo připraveno do posledního detailu a bavily se jak děti, tak i dospělí.

Program oslav se nesl v duchu Prahy filmové.

Praha filmová je balíček, který bude již brzy uveden na scénu. Malou ochutnávku Prahy filmové zažili návštěvníci oslav třetích narozenin Muzea Karla Zemana. Vy co jste nestačili dorazit, nezoufejte. Tato jedinečná akce, jak se zcela unikátními způsoby podívat na místa, kde vznikaly ty nejznámější filmy, čeká i na Vás.

Poznat Prahu jako filmovou destinaci budete moci z hladiny Vltavy, na Segwayi a pěšky. Nahlédnete do filmového zákulisí, objevíte kouzlo filmových efektů, navštívíte místa, kde se natáčely nejznámější filmové scény a stanete se režisérem vlastního filmu či filmovou hvězdou.

Ve světě filmu budete moci strávit den i noc, bude jen na Vás, jak si svůj program sestavíte. Proto se již nyní můžete těšit na jedinečný zážitek, který se již brzy objeví na našich webových stránkách.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied