Plavby do konce roku 2015 | Prague-Boats.cz

Plavby do konce roku 2015

Plavby do konce roku 2015

Do konce letošního roku plujeme ještě celou řadu našich plaveb a je jen na Vás, kterou si z nich vyberete. Zde přinášíme jejich malý přehled.

Z pravidelných plaveb plujeme denně hodinovou plavbu a to vždy od 11.00 do 19.00 každou hodinu. Každý den vždy v 15.00 plujeme i dvouhodinovou plavbu Prahou. Obě plavby je pak možné si objednat i s kávou a zákuskem.

V nabídce najdete také naše plavby spojené s jídlem. V pátek, sobotu a neděli je to plavba s obědem na lodi. Každý den si můžete dopřát naši večeři na lodi, která vyplouvá v 19.00.

Nemůžeme zapomenout ani na naši prémiovou gurmánskou plavbu Sladká Praha, která vyplouvá na lodi Lužnice ve středu, pátek a sobotu vždy ve 20.00.

Nadcházející období Adventu budete moci oslavit i na našich lodích, kde 4 adventní víkendy poplujeme hodinovou a dvouhodinovou adventní plavbu.

Konec letošního roku završíme velkolepě 3 silvestrovskými plavbami. 31.12. vyplouváme silvestrovskou plavbu na lodi Grand Bohemia, silvestrovskou plavbu na lodi Bohemia Rhapsody a silvestrovskou Sladkou Prahu.

Nový rok s námi můžete přivítat 1.1 v 17.30 na novoroční plavbě s ohňostrojem.

Všechny tyto plavby vyplouváme z přístaviště lodí u Čechova mostu.