Praha z lodi - pražské památky

Nově jsme pro Vás připravili miniseriál o historické Praze a jejích pamětihodnostech. Tentokrát to budou významné pražské památky, které při pohledu z vodní hladiny nemůžete minout a které opravdu stojí za vidění.

Jedná se například o Národní divadlo, kterému se ne nadarmo přezdívá Zlatá kaplička. V poledním slunci se bude krásně lesknout jeho zlatá střecha, takže i pokud si budete třeba zrovna vychutnávat náš oběd na lodi, určitě Vás upoutá.

Při pohledu na nábřeží Vás jistě zaujme také nekonvenční moderní stavba, které souzní s okolními historickými domy - jedná se o slavný Tančící dům. Velmi krásně se vyjímá ve večerním osvětlení, tak proč si ho neprohlédnout třeba při večeři na lodi nebo ještě lépe při gurmánském zážitku zvaném Sladká Praha.

Jistě nepřehlédnete ani impozantní novorenesanční stavbu Rudolfina, kterou uvidíte i na naší hodinové okružní plavbě, kterou jsme pro Vás připravili i jako variantu se zákuskem.

A pokud s námi vyplujete na dvouhodinovou okružní plavbu nebo dvouhodinovou okružní plavbu se zákuskem, tak zažijete proplutí zdymadlem Smíchov, další z historicky cenných památek, které dodnes slouží svému účelu.

Na příště jsme si pro Vás připravili seznámení s pražskými nábřežími.

 

Pražské památky

Podívejte se na známé pražské památky ze zcela jiné perspektivy. Poskytne Vám ji okružní vyhlídková plavba na některé z našich lodí.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied