PRAGUE BOATS slaví výročí firmy | Prague-Boats.cz

PRAGUE BOATS slaví výročí firmy

Společnost PRAGUE BOATS má za sebou více než 30 let zkušeností v lodní dopravě. Významné výročí oslavila společnost jak jinak než na lodi – a to Grand Bohemia.

Společnost, která začínala s jedinou lodí a hrstkou nadšených lidí, je dnes největší provozovatel pravidelných plaveb v Praze a pyšní se nejmodernější flotilou zahrnující právě i supermoderní skleněné lodě a první výletní loď na elektrický pohonBella Bohemia, která je od letošního listopadu v experimentální provozu po Praze, i když tento provoz není v našich současných podmínkách jednoduchý.

Protože spol. PRAGUE BOATS dlouhodobě podporuje dobročinné organizace, jako např. každoroční spolupráce s organizací KlaPeto, součástí večera byla i charitativní tombola, jejíž výtěžek bude věnován malému Šimonovi, který trpí spinální svalovou atrofií a vybraná částka poslouží na jeho fyzioterapii a nákup pomůcek, které nehradí pojišťovna. Děkujeme mnohokrát všem partnerům, kteří přispěli dárky do charitativní tomboly: CK Vega Tour, Radiohouse, Mary Berry – luxusní české župánky do sauny ze 100% bavlny, Pivovar Bubeneč, omorfia.care, PRO-DOMA, autorka kuchařek Jana Florentýna Zatloukalová, Grada Publishing, Mattel, Eucerin, Nestlé, A studio Rubín, Wellness centrum Infinit.

Klapeto na Grand Bohemii