Bohemia Rhapsody u Karlova mostu

Se vstupem do nového roku bychom Vás rádi poděkovali za Vaši přízeň v loňském roce a ujistili Vás, že i v novém roce budeme pečovat o to, abychom ji neztratili a přivítali Vás na některé z našich plaveb nebo akcí.

A co že se u nás v roce 2015 vlastně stalo? Bylo toho hodně, ale připomeneme si jen to nejzajímavější.

Loď Bohemia Rhapsody - 7. května představena Praze

V květnu letošního roku obohatila naši flotilu nová kráska – loď Bohemia Rhapsody, mladší sestra úspěšné lodi Grand Bohemia. Velmi jsme se na ni těšili a čekali na ni přesně 212 dnů, než ji v Německu pro nás vyrobili. Věděli jsme, že je to přesně ta loď, která chybí našim zákazníkům, kteří hledají luxusní plavidlo pro prestižní události.

I v následujícím roce si loď Bohemia Rhapsody můžete pronajmout nebo s ní plout naše pravidelné plavby.

Bohemia Rhapsody - představení

Loď Mistr Jan Hus  - 6. července slavnostně pokřtěna

V červenci jsme na Kampě pokřtili novou ekologickou loď Mistr Jan Hus, kterou pohání jen elektromotory. A proč to jméno? Při příležitosti 600 let od upálení Mistra Jana Husa, které se tento rok slavilo, ani nemohla dostat jiné jméno.

Toto naše povedené vodní kabrio Vás může díky nízkému ponoru a malým rozměrům vzít třeba do Čertovky, kam plují naše Plavby z Kampy.

Jan Hus

Bohemia Port – 10. července otevřen bezbariérový přístup na loď

Chceme, aby naše lodě byly nejen ekologické a moderní, ale aby na ně byl také bezbariérový přístup. První takové bezbariérové nástupní moloBohemia Port, jsme otevřeli v našem přístavišti u Čechova mostu.

Těšíme se, že k nám i v příštím roce přivede ty, které by jinak běžné bariéry možná odradily.

Bohemica Port

Brunch na lodi - 21. července jsme vypluli první brunch

V červenci jsme do naší nabídky plaveb zařadili zbrusu nový kousek - Letní brunch na naší nejnovější lodi Bohemia Rhapsody. Byla to pohodová plavba a taky trochu labužnický zážitek s neomezenou konzumací.

A ještě něco! Příští sezonu brunch jistě zopakujeme, tak na něj nezapomeňte. Brunch na lodi je skvělá příležitost pro setkání s přáteli, rodinou i obchodními partnery.

Brunch na lodi

Přívoz Hol Ka - 7. srpna otevřen nový přívoz

Jméno pro tuto naši novou loď Hol Ka, nebo vlastně přívoz, vybrali sami lidé ve veřejné anketě Prahy 7. Jméno, které se nám moc líbí, je zkratkou počátečních písmen slov Holešovice – Karlín, tedy dvou míst, která nový přívoz spojuje.

Kde přívoz najdete? Hol Ka Vás sveze mezi Holešovicemi, Štvanicí a Karlínem.

Přívoz Holka

150 let Pražské paroplavební společnosti  - 22. srpna vyvrcholení oslav

V srpnu jsme spolu s Pražskou paroplavební společností oslavili jejích kulatých 150 let existence. Oslavy byly velkolepé, pestré a s ohňostrojem, jak se také sluší na jednu z nejstarších českých společností u nás vůbec. Přejeme našim historickým parníkům Vltava a Vyšehrad další úspěšné roky.

Oslavy 150 let 

A Vám za celý náš tým přejeme šťastný vstup do nového roku,

 

Vaše Prague Boats s.r.o.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied