Svatba na lodi Lužnice

Přáli byste si mít krásnou a romantickou svatbu v luxusním prostředí a naprostém soukromí? Máme pro vás jeden skvělý tip. Nechte se inspirovat česko – australskou svatbou, která se odehrála minulý týden na naší lodi Lužnice.

Na lodi oděné do slavnostního květinového šatu se svatebčané vydali na tříhodinovou plavbu, takže si zahraniční svatebčané mohli dostatečně prohlédnout známá i méně známá pražská panoramata. Svatební gurmánskou hostinu v podobě vybraného svatebního menu připravili naši špičkoví kuchaři a o hudební doprovod se postarala živá hudba.

Pokud se pro takovou svatbu rozhodnete i vy, vaše přání a představy vyslyší náš profesionální tým a vše připraví tak, abyste byli maximálně spokojeni. Na vás bude jen říct si své „ano“.

A proč právě naše loď Lužnice? Prostě proto, že Lužnice je pro svatby, oslavy, firemní večírky a jiné slavnostní okamžiky vašeho života jako stvořená. Dovolujeme si říct, že po nedávné rekonstrukci je to nejluxusnější loď v Praze na Vltavě. Její prostředí dnes vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších klientů na pohodlí, komfort a stylové prostředí. Loď nabízí 48 míst k sezení uvnitř plně klimatizované paluby a na částečně zastřešené sluneční palubě dalších 50 míst. Přesvědčte se sami v naší fotogalerii.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky