Dnešní plavby

Nejoblíbenější plavby

O Prague Boats

Společnost Prague Boats, která je již více než 30 let průkopníkem v oblasti lodní turistiky, nastavuje laťku udržitelných zážitků z plavby v srdci Prahy. Jsme nesmírně hrdí na naši moderní a ekologicky ohleduplnou flotilu, která naplňuje náš závazek chránit planetu a zároveň poskytovat špičkové služby.

Naši ekologickou vizi ztělesňují naše plně elektrické lodě Bella Bohemia a Marie d´ Bohemia, které nejenže minimalizují naši uhlíkovou stopu, ale nově definují luxus a pohodlí. Kromě nich naše flotila zahrnuje nejmodernější lodě, které jsou všechny udržovány ve vynikajícím technickém stavu a nabízejí ekologickou alternativu bez kompromisů v kvalitě.

Naše služby přesahují pouhé projížďky lodí, ale vytvářejí jedinečné a nezapomenutelné zážitky. Po celý rok se staráme o nejrůznější eventy, od firemních setkání a konferencí až po soukromé večírky a svatby.

Náš závazek směrem k prvotřídní kvalitě je patrný z našich špičkových cateringových služeb, profesionálního a přátelského týmu a ochoty vyjít vstříc vašim potřebám. Ve společnosti Prague Boats se pohybujeme ve vodách udržitelnosti a dokazujeme, že ekologická odpovědnost je základem našeho podnikání.
Více o našich ekologických aktivitách

Poslední novinky