AČCKA na Valencii & Elektronemo na Kampě

Naše loď Valencia hostila 15. března 2013 setkání představitelů incomingové sekce Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a dalších hostů z oblasti turistického ruchu v České republice.

Odpolední program byl zahájen v pozoruhodném Muzeu Karla Zemana, které sídlí v Saském dvoře na Kampě na Malé Straně v těsné blízkosti Karlova mostu aČertovky. Muzeum Karla Zemana představuje fascinující interaktivní expozici, která je věnována celoživotní filmové tvorbě tohoto průkopnického českého režiséra. Jeho filmová díla jako Cesta do pravěkuVynález zkázy nebo Baron prášil jej proslavila nejen u nás, ale i za hranicemi.

 

Po návštěvě muzea se účastníci přemístili lodí Elektronemo do přístaviště na Kampě, de na ně čekala naše restaurační loď Valencia a vydali se na vyhlídkovou plavbu. Během plavby po Vltavě si hosté vyslechli velice zajímavé přednášky k aktuálním tématům incomingu a turistického ruchu vůbec.

Právě spolupráce s Muzeem Karla Zemana bude jednou z novinek letošní sezóny, návštěvníci se budou moci plavit solární lodí Elektronemo po Čertovce jako součást prohlídky muzea.

Elektronemo je unikátní plavidlo, je to na Vltavě první loď svého druhu, která je poháněná elektrickým motorem napájeným ze solárních panelů na střeše lodi. Naše společnost velmi dbá na ekologický provoz všech lodí, které provozuje.

AČCKA na Valencii & Elektronemo na Kampě

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied