Pravidelné plavby byly obnoveny

21.6. - OD DNEŠNÍHO DNE SE JIŽ VYPLOUVÁ Z NAŠEHO PŘÍSTAVIŠTĚ U ČECHOVA MOSTU !!!

Dobrá zpráva! Všechny naše pravidelné lodní linky byly tento týden obnoveny!

Voda v Praze se vrátila zpět do svého koryta, takže všechny naše lodě se mohly vrátit z ochranného přístavu, kde povodně bez úhony přečkaly.

Všechny pravidelné plavby, jako je hodinová, dvouhodinová, plavba s obědem a plavba s večeří budou vyplouvat až do odvolání z přístaviště na Rašínově nábřeží, nikoli od Čechova mostu. Trasa plaveb bude tedy vymezena mezi Jiráskovým a Barrandovským mostem. Rovněž je pro Vás připravena naše exkluzivní plavba s večeří na lodi Lužnice, nazvaná Sladká Praha.

Věříme, že po zbytek léta už nás bude provázet jen krásné slunečné počasí a že se s Vámi při některé z plaveb potkáme.

 

Jak se dostat na Rašínovo nábřeží?

Tramvají:

Vystupte buď na stanici Palackého náměstí nebo Jiráskovo náměstí. Poté stačí jen sejít dolů na náplavku.

Metrem:

Vystoupíte na stanici metra trasy B Karlovo náměstí. Pozor, z metra vedou dva výstupy, jeden na Karlovo a druhý na Palackého náměstí – to je ten správný. Vyjdete z metra a dáte se směrem k náplavce, přístaviště uvidíte přímo před Vámi.

Pěšky:

Od Národního divadla půjdete proti proudu, jdete-li z Karlova náměstí, jděte směrem dolů k řece. Dostanete se buď k Jiráskovu nebo Palackého mostu a paníky a lodě již uvidíte.

Autem:

Parkování je v této části Prahy i vzhledem k úklidům náplavek trochu komplikované, v okolí je několik zelených a oranžových zón, nicméně lepší je na ně nespoléhat. Zaparkovat lze na druhé straně řeky (Praha 5) kdekoli najdete místo a potom přejít po Jiráskově mostu k přístavišti, ovšem asi nejideálnější je nechat auto v nákupním centru Anděl na druhé straně řeky a k přístavišti dojít pěšky (cca 500m) nebo dojet tramvají. Můžete nechat auto i někde podél řeky, např. v Braníku a dojet tramvají.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied