Brunch na lodi jako program na neděli s rodinou | Prague-Boats.cz

Brunch na lodi jako program na neděli s rodinou

Zažijte nezapomenutelnou neděli s rodinou! Rezervujte si Brunch na lodi Grand Bohemia. Čeká vás moderní prosklená loď, bohatý raut, fantastický výhled na Prahu, živá hudba a dětský koutek.

Již tuto neděli 13. října od 11:30 můžete poznat s celou rodinou Prahu z paluby naší nejmodernější lodi Grand Bohemia. Už při příchodu na palubu vás uchvátí její překrásný interiér a prosklená střecha, díky které vám neunikne žádný pohled na Karlův most nebo panorama Pražského hradu. Na palubě vás uvítáme sklenkou prosecca, pro děti bude připraven džus a jakmile odrazíme od břehu, otevřeme pro vás bohatý raut.

Při výběru menu jsme mysleli na každého, ochutnat můžete plátky uzeného lososa, domácí Tiramisu, pikantní nakládaná kuřecí křidélka na chilli a medu. Milovníci klasiky si pochutnají na staročeské bramboračce, mini řízečcích a kdo prahne po pořádném kusu masa, může si dát flank steak, který náš kuchař krájí přímo před hosty. Brunch ale ukojí chuťové pohárky i veganům a vegetariánům, pro které připravujeme fazolové ragú, plněné žampiony Portobello a vegetariánský Qiuche.

Dvě a půl hodiny trvající hostinu vám zpříjemní živá muzika a děti se zabaví v hracím koutku. Zní to jako pohádka o perfektním programu na tuto neděli? Tak již na nic nečekejte a rezervujte si svá místa online.

Pokud vám to v neděli nevyjde, nevadí. Poslední brunch letošního roku je naplánován na 15. 12. anebo můžete vyrazit na Oběd na lodi, který pluje až do 3. 11. denně ve 12:00 taktéž z Dvořákova nábřeží.