Golfová exhibice na Bohemia Rhapsody | Prague-Boats.cz

Golfová exhibice na Bohemia Rhapsody

Loď Bohemia Rhapsody hostila netradiční sportovní akci – golfovou exhibici, kdy hráči chipovali přímo z lodi na ponton umístěný vedle Karlova mostu.

V Praze se chystá už 6. ročník golfového turnaje D+D Czech Masters. Letos se na něm představí zahraniční i domácí hvězdy jako je Lee Westwood, Ernie Els, Padraig Harrington.

Hráči a několik desítek novinářů si užili nejen odpaly, ale také panoramatické výhledy na Pražský hrad, ostrov Kampa a Karlův most během plavby po Vltavě. Nechybělo ani drobné pohoštění z našeho cateringu. Akci moderoval Pavel Poulíček.

PRAGUE BOATS fandí sportu, a proto jsme na lodi Grand Bohemia uspořádali např. nedávnou tiskovou konferenci s českou bojovnicí smíšených bojových umění Lucií Pudilovou. Moderní prosklená loď Grand Bohemia hostila také tenisové hráčky Česka v čele s Petrou Kvitovou a USA během zahajovací večeře v rámci Fed Cup 2018. Loď Bohemia Rhapsody se proměnila v plující tennisový kurt, na kterém si zahráli Roger Federer a Tomáš Berdych při propagaci prvního ročníku Laver Cupu v roce 2017.