Nezapomeňte rezervovat prostor na vánoční večírek včas! | Prague-Boats.cz

Nezapomeňte rezervovat prostor na vánoční večírek včas!

Ačkoliv nás od sezóny vánočních večírků dělí ještě několik měsíců, datum akce doporučujeme rezervovat co nejdříve.

Pokud každý rok marně přemýšlíte, čím oživit váš vánoční večírek, spojte jej s originálním zážitkem a uspořádejte akci na lodi PRAGUE BOATS. Unikátní prostor a výhled na historické centrum Prahy dodá vašemu vánočnímu večírku neopakovatelnou atmosféru.

Do flotily PRAGUE BOATS patří několik prosklených lodí s různou kapacitou, od 50 do 550 osob. Nejmenší se jmenuje Agnes de Bohemia, prostřední Bohemia Rhapsody a největší nese jméno Grand Bohemia. Tyto lodě mají zcela prosklenou střechu, díky níž si vychutnáte výhled na Karlův most, Pražský hrad, Rudolfinum i Vyšehrad i v zimě.

Nespornou výhodou akce na lodi je zajištění kompletního servisu na jednom místě. Nedílnou součástí každé akce je catering s výběrem několika rautových a nápojových balíčků. V rámci servisu si můžete objednat specifický set-up (ve stylu koktejl, raut či banket) i dekorace na míru vaší akci. Full-servis doplňuje nabídka doprovodného programu od moderátora, přes degustaci rumů až po světelnou show. Veškeré požadavky vyřizuje zkušený event koordinátor, který vám bude k dispozici i v průběhu samotné akce. Samozřejmostí na našich lodích je Wi-Fi s nabídkou rozšířeného datového balíčku.