Poznejte večerní Prahu z paluby lodi

24. října 2019

Vyberte si jednu ze tří večerních plaveb a nechte se okouzlit západem slunce na Pražským hradem a výbornou večeří za doprovodu živé hudby.

Pravidelné plavby s večeří vyrážení z Dvořákova nábřeží a plují pod Karlovým mostem, za kterým se vám otevře výhled na panorama Pražského hradu zalité pozdním sluncem. Ať už si vyberete plavbu Prague by Night, která vyplouvá v 19:00, Křišťálovou večeři na jedné z našich moderních prosklených lodí nebo plavbu Sladká Praha, na které poplujete na lodi Lužnice s luxusním mahagonovým interiérem, můžete se být jisti, že vás čeká nezapomenutelný zážitek.

Na palubě našich lodí vás přivítáme sklenkou welcome drinku a po usazení budete moc obdivovat krásu Prahy ze zcela nové perspektivy a s živou hudbou na palubě.

Večeře na plavbách Prague by Night a Křišťálová večeře je podávána formou rautu, z kterého si každý vybere, co má nejraději. Při sestavování rautů jsme mysleli i na vegany a vegetariány a bezlepkové pečivo si můžete vyžádat u číšníka. Na plavbě Sladká Praha je podávána servírovaná večeře o třech chodech s vhodně se doplňujícím vínem.

Večerní plavby si zamiluje každý, kdo touží po silných zážitcích a nezapomenutelné atmosféře. Rezervovat můžete nyní online.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied