Plavby s večeří s místy u okna

29. ledna 2020

Dopřejte si ten nejlepší zážitek z plavby s večeří! Rezervujte si Prague by Night nebo Křišťálovou večeři se sezením u okna! Tuto příplatkovou službu nově poskytujeme pro skupiny od 2 osob.

Nechte se okouzlit krásou Prahy z paluby lodi a vychutnejte si se skleničkou welcome drinku západ slunce, které zabarví panorama Pražského hradu do sytě oranžové barvy.

Ochutnejte během 3hodinové plavby výběr z jídel české i mezinárodní kuchyně ve formě rautu a zaposlouchejte se do živé hudby na palubě. K báječnému rautu, který obsahuje také bezlepkové pokrmy a jídla vhodná pro vegany a vegetariány, si můžete vybrat ze široké nabídky nápojů.

Během plavby podél řeky uvidíte, jak se postupně rozsvěcují nejznámější pražské památky – Rudolfinum, Strakova akademie, Tančící dům a Vyšehrad. Trocha napětí vás čeká v historické Smíchovské komoře.

Romantická 3hodinová plavba s večeří je vhodné pro skupiny i páry.

Ten nejlepší panoramatický výhled na pražské památky vás čeká z paluby supermoderních prosklených lodí jako Grand Bohemia, Bohemia Rhapsody a Agnes de Bohemia během plavby Křišťálová večeře.

Na palubě všech našich lodích je vám k dispozici tištěný průvodce v 16 jazycích, nebo si můžete přes volně dostupnou wi-fi otevřít online interaktivního průvodce ve vašem mobilním telefonu, který obsahuje popisky památek v 10 jazycích s audio komentářem v 6 jazycích.

Všechny naše plavby si můžete zakoupit online s 10% slevou na našem e-shopu!

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied