Vánoční večírek na lodi

18. listopadu 2019

Nepromeškejte poslední volné termíny na firemní plavby po Vltavě. Ten nejlepší večírek v centru Prahy zažijete na lodích PRAGUE BOATS.

Letošní vánoční večírek oživte nezapomenutelnou plavbou na moderních lodích z flotily PRAGUE BOATS. Unikátní prostor a výhled na historické centrum Prahy dodá vaší firemní akci neopakovatelnou atmosféru, kterou ocenila např. i Petra Kvitová během Setkání hvězd Fed Cup na lodi Grand Bohemia.

Během plavby uvidíte pilíře Karlova mostu s jeho tajemnými detaily a pokocháte se dechberoucím výhledem na Pražský hrad z hladiny řeky. Přímo na levém břehu Vltavy uvidíte Strakovu akademii – sídlo vlády ČR, klasicistní budovu Občanské plovárny a nad hlavami dominantu Letenské pláně – Pražský metronom. Na pravém břehu můžete obdivovat koncertní budovu Rudolfinum a architekturu Starého města. Poznáte také, jak fungují zdymadla ve Smíchovské komoře a uvidíte, odkud skákal bájný Šemík v pověsti o Vyšehradu.

Večírek na lodi vám poskytne vše na jednom místě. Od prvotřídního cateringu přes originální interiér až po zábavu během plavby. Samozřejmostí jsou jedinečné výhledy na Prahu z hladiny řeky Vltavy. Firemní party můžete uspořádat na jedné z našich supermoderních lodích s prosklenou střechou jakou jsou Agnes de Bohemia, Bohemia Rhapsody a Grand Bohemia, tradičních motorových lodí jako např. Labe nebo unikátním historickém parníku Vltava. Naše lodě jsou klimatizovány a vyhřívány, firemní akce na lodi je proto skvělou volbou i přes zimu a za jakéhokoliv počasí. Večírek na lodi vám připravíme zcela na míru, nebo můžete své požadavky zadat do online kalkulace.

Kde nás najdete

wow prague convetion bureau etoa ačcka hospodarska komora ceske republiky mitglied