Adventní plavby po Vltavě | Prague-Boats.cz

Adventní plavby po Vltavě

Nalaďte se na kouzlo Vánoc na adventní plavbě s PRAGUE BOATS na příjemně vyhřáté lodi se sklenicí svařeného vína a čerstvě upečeným dezertem.

Vybrat si můžete Hodinovou adventní plavbu na lodi Agnes de Bohemia nebo Dvouhodinovou adventní plavbu na lodi Grand Bohemia. Adventní plavby zahajujeme 30. 11. a poplují každý víkend až do 22. 12. v 15:00 (Dvouhodinová plavba) a v 16:00 (Hodinová plavba) od Čechova mostu.

Na palubě našich moderních prosklených lodích se můžete těšit na báječný výhled na Karlův most, Pražský hrad, Rudolfinum, během Dvouhodinové plavby proplujete Smíchovskou komorou a uvidíte Národní divadlo, Tančící dům a Vyšehrad.

Během plavby podáváme svařené víno, případně jiný teplý nápoj, pro děti nealkoholický a čerstvě upečený tradiční zákusek.

Rezervujte si adventní plavbu s rodinou již nyní!

Hodinová adventní plavba na Agnes de Bohemia Hodinová adventní plavba na Agnes de Bohemia I letos pro Vás máme hodinovou adventní plavbu. Je to okružní vyhlídková plavba na našich příjemně vyhřátých lodích nebo parnících, při níž podáváme svařené víno a tradiční zákusek. 390 Kč (Dospělí) 270 Kč (Děti) Délka plavby 50 min. Občerstvení ano Dvouhodinová adventní plavba na Grand Bohemia Dvouhodinová adventní plavba na Grand Bohemia Dopřejte si kouzelný čas se svou rodinou či přáteli na naší dvouhodinové adventní plavbě. Příjemně svátečně Vás naladí vůní svařeného vína, chutí tradičního zákusku a výhledy na předvánoční Prahu. 550 Kč (Dospělí) 390 Kč (Děti) Délka plavby 120 min. Občerstvení ano